Oferta pracy : Programista PHP / Front-end Developer

Cena: 2000zł
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole

Wyświetleń: 583
698xxxxxx (Pokaż numer)
Napisz wiadomość
Ocena: 3.2 Głosów: 29

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

SmartMage to innowacyjna firma zajmująca się wykorzystaniem nowoczesnych technologii w e-commerce. Działając na rynku Polskim jak i zagranicznym tworzy sklepy internetowe, projekty stron www oraz dostarcza unikatowe aplikacje wspomagające prowadzenie sklepów internetowych. Tworzona przez grupę doświadczonych developerów wdrażających od 10 lat swoje projekty na rynek.
Opis stanowiska / obowiązki:
Do zadań pracownika będzie należało wdrażanie sklepów internetowych na platformie Magento oraz tworzenie dedykowanych modułów wspomagających e-commerce.
Wymagane umiejętności techniczne:
- znajomość XHTML/CSS
- biegła znajomość PHP/MySQL
- dobra znajomość JS
Umiejętności pożądane:
- zaangażowanie w pracę
- kreatywność, otwartość na pomysły i ciekawe rozwiązania – myślenie ‘out of the box’
- dbałość o szczegóły i przekonanie, że jakość ma znaczenie
- znajomość trendów w projektowaniu stron i sklepów internetowych
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- pozytywne nastawienie do pracy w zespole, poczucie humoru
Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
- pracę ze specjalistami ze swojej dziedziny
- dostęp do firmowych rozwiązań technologicznych
- współpracę z młodym energetycznym zespołem
- elastyczną forma zatrudnienia dla studentów
- udział w realizacji innowacyjnych projektów IT
- pracę na samodzielnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@smartmage.pl

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane

390000 zł
2024-02-29
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31